Zawodnicy LOTKI w Solcu Kujawskim

Zawodnicy OTB Lotka Natalia Śrama i Franciszek Dąbrowski 20.10 wystartowali w kolejnym turnieju ogólnopolskim. Tym razem na mapie startów można oznaczyć Solec Kujawski ( tajemnicze miasto z herbem, o którym pisaliśmy wcześniej ).Gratulację dla Pana Tomasza, który szybka znał odpowiedź na naszą małą zagadkę 🙂
Franek Dąbrowski zagrał w trzech grach tym razem w kategorii junior młodszy ( aktualna kategoria młodzik ). Najlepszy wynik osiągnął w grze mieszanej wspólnie z Magdaleną Tatomir KS Match Point Ślęża. Ostrowsko – Wrocławska para zajęła II miejsce nieznacznie przegrywając w finale po 3 setowej walce.
Natalka Śrama grając w grze pojedynczej i podwójnej zakończyła swój udział na meczach grupowych. Nasza zawodniczka była blisko wygranej z zawodniczką rozstawioną przegrywając w setach do 18 i 20.

Gratulujemy Frankowi kolejnego podium w zawodach ogólnopolskich.
Za Natalkę trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

Drużyna OTB Lotka

Otwarte Mistrzostwa Ostrowa 2018

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w miejskim święcie badmintona, czyli Otwartych Mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego w Badmintonie.  Pod hasłem ” Badminton od lat 5 do 105″ bawimy się 25 listopada (niedziela) od godziny 9:00.  Miejmy nadzieję, że szeroki zakres kategorii i rodzajów rozgrywek pozwoli na przeprowadzenie pasjonujących zawodów. Zapisy przyjmowane są do godziny 20: 00 dnia 20.11.2018 roku.

Poniżej szczegółowy Regulamin Zawodów

Zapraszamy

Drużyna OTB Lotka

Czytaj dalej Otwarte Mistrzostwa Ostrowa 2018